Wanny z wkładem akrylowym
Niepowtarzalne wanny do sauny / łazienki wykonywane z olchy lub drewna egzotycznego iroko / kambala (inne gatunki na indywidualne zamówienia). Dostępne z wkładem akrylowym w kolorze białym lub kremowym, z pełnym systemem przelewowym (mechanizm z pokrętłem), tak jak w każdej innej 'zwykłej' wannie. Wymiary 150 x 78 x 70 cm (długość x szerokość maksymalna x wysokość / wysokość zagłowia). Drewno impregnowane olejem (iroko) lub lakierowane (olcha). Wanny posiadają obręcze ze stali nierdzewnej, opcjonalnie z regulacją śrubową.

Wanny drewniane
Wanna W150w olcha
Wanny drewniane
Wanna W150w iroko

Wanny drewniane
Oryginalne wanny do sauny / łazienki wykonywane w różnych wymiarach, kształtach i z różnych gatunków drewna. Drewno impregnowane olejem lub lakierowane, możliwość dodatkowego bejcowania na inny kolor, obręcze ze stali nierdzewnej, opcjonalnie z regulacją śrubową. Wanny drewniane są w pełni użytkowe, aczkolwiek w odróżnieniu od wanien z wkładem akrylowym wymagają dodatkowych zabiegów konserwacyjnych w trakcie eksploatacji.

Wanny drewniane
Wanny drewniane
Wanna W180 dąb z półkami i dodatkowym oparciem

Wanny drewniane
Wanna W120r dąb z profilowaną krawędzią i regulacją obręczy

Wanny nietypowe
Możemy wykonać luksusową wannę drewnianę lub obudowę gotowej wanny wg Państwa projektu. Może to być np. wanna 'prostokątna' lub klejona z podłużnych klepek z egzotycznego drewna. Na zamówienie wykonujemy również umywalki (lub ich obudowy) na bazie beczki, zarówno w kompletach z wannami jak i zaprojektowane osobno.

Wanny drewniane
Wanny drewniane
Wanny drewniane
Obudowa wanny akrylowej z drewna egzotycznego merbau
Umywalka olchowa
Wanna dębowa 'prostokątna' 180 cm

 

Wyroby na indywidualne zamówienia, dodatkowe informacje:


BECZKA POLSKA
beczka@beczkapolska.pl
tel. mob. +48 601 800 847, tel./fax +48 56 678 97 13

nick: "beczkapolska"        4562800