Antałki Premium
Najwyższej jakości, profesjonalne antałki dębowe do wina, whisky i innych trunków wykonywane ręcznie technologią tradycyjną, stosowaną przez bednarzy polskich od wielu pokoleń.

Beczki

dębowe z drewna z polskich lasów sezonowanego w warunkach naturalnych. Mniejsze beczki przygotowywane są techniką gotowania, natomiast reszta jest wypalana. Beczki dębowe posiadają obręcze ze stali czarnej oksydowanej lub ocynkowanej. Na życzenie beczki mogą mieć obręcze ze stali nierdzewnej. W produkcji naszych beczek nie używamy żadnych klejów i innych środków chemicznych, jedynie korpusy beczek są w standardzie pokryte z zewnątrz woskiem naturalnym. Antałki dębowe wyposażane są w metalowy 'złoty' kran oraz solidną podstawę. Dostępne pojemności beczek od 3 do ponad 300l.

 

Beczki dębowe

 

Duże Beczki (barriques)
Najwyższej jakości, profesjonalne beczki dębowe do wina, whisky i innych trunków wykonywane ręcznie technologią tradycyjną, stosowaną przez bednarzy polskich od wielu pokoleń. Beczki dębowe z drewna z polskich lasów sezonowanego w warunkach naturalnych. Mniejsze beczki przygotowywane są techniką gotowania, natomiast reszta jest wypalana. Beczki dębowe posiadają obręcze ze stali czarnej oksydowanej lub ocynkowanej. Na życzenie beczki mogą mieć obręcze ze stali nierdzewnej. W produkcji naszych beczek nie używamy żadnych klejów i innych środków chemicznych, jedynie korpusy beczek są w standardzie pokryte z zewnątrz woskiem naturalnym. Dostępne pojemności beczek od 3 do ponad 300l.

 

Beczki dębowe

 

Antałki na Kartony (Bag In Box)
Proponujemy Państwu antałki na kartony z winem - bag-in-box - wykonane z drewna olchowego, dno i przednia pokrywa wykonana ze sklejki olchowej, wodoodpornej, obręcze ze stali czarnej (najtańsza wersja). Dzięki odpowiedniemu dobraniu lakieru i lakierobejcy sklejka tworzy z beczką jednolitą całość pod względem kolorystycznym. Mocowanie dekla na magnesy. Beczki mogą być rownież wykonane w całości z drewna, również dębowego a obręcze mogą być ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej Jakie rozmiary kartonów można wkładać do naszych antałków?
Antałki te przygotowane są na karton o pojemności 10 litrów, ale można do niego również włożyć kartony o pojemności 1, 2, 3 i 5 litrów. Większość kartonów dostępnych w naszym kraju powinna pasować. Niestety wymiary kartonów nie są znormalizowane i każdy producent używa różnych wielkości kartonów. Jest jednak sposób by włożyć wszystkie bag-in-box do naszych antałków, w tym celu należy wyciągnąć worek z winem z opakowania kartonowego (w ten sposób zmieści się nawet wino w bag-in-box o pojemności 20 litrów).
Jeżeli są Państwo zainteresowani, możemy wykonać antałki pod konkretny rozmiar kartonu. Może to być antałek mieszczący 1 lub kilka kartonów. Oferujemy również antałki owalne.

 

Beczki dębowe

 

 

Beczki dębowe

 

Beczki Obudowy
Możemy wykonać też beczki - obudowy. Np. podgrzewacza do wina, kega, czy rollbaru, jak również nalewaka na barze.

 

Beczki dębowe

Beczki dębowe
Beczki dębowe

Wyroby na indywidualne zamówienia, dodatkowe informacje:


BECZKA POLSKA
beczka@beczkapolska.pl
tel. mob. +48 601 800847, tel./fax +48 56 678 97 13
nick: "beczkapolska"        4562800