Balie okrągłe z piecem (hottubs)

Balie okrągłe wykonane w całości z drewna. Oryginalne mini-baseny, bardzo popularne w krajach skandynawskich przeznaczone są przede wszystkim do kąpieli schładzającej po saunie. Mogą być wyposażone w piecyk stalowy (w komplecie z 1,8m wysokości kominem ze stali nierdzewnej) do podgrzewania wody (opalanie drewnem lub brykietem), co umożliwia kąpiel na zewnątrz bez względu na porę roku. Drewno - przede wszystkim dąb oraz modrzew, ale także możliwe wykonanie z gatunków egzotycznych iroko (kambala), teak itp. Wewnątrz ławeczki. Ze względu na znaczną wysokość krawędzi - wejście po drabince lub schodkach. Balie mogą być wyposażone w zdejmowaną pokrywę. Obręcze ze stali o nierdzewnej lub ocynkowanej, na życzenie z regulacją obręczy. Całość impregnowana olejem na gorąco.
Piecyki do balii
Piecyki produkowane są ze stali kwasoodpornej, opalanie wyłącznie drewnem lub brykietem drewnianym (wkładanie i opróżnianie od góry). Piec umożliwia podgrzanie wody do temperatury 35 st. C w czasie 3-4 godz., w zależności od wielkości balii oraz warunków atmosferycznych. Piecyk nie wymaga montażu (jedynie komin jest zdemontowany do transportu).
Wszystkie balie są wykonywane na indywidualne zamówienia. Możliwe jest wykonanie np. dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak np. półka "na drinki" - na zewnątrz, wzdłuż obwodu balii, stolik wewnątrz, półokrągły podest wejściowy zamiast drabinki itd.

Balie drewniane
Balia dębowa fi 180 cm z piecem "hottubs" (dla 4-5 osób)

Balie drewniane

 

Wyroby na indywidualne zamówienia, dodatkowe informacje:


BECZKA POLSKA
beczka@beczkapolska.pl
tel. mob. +48 601 800 847, tel./fax +48 56 678 97 13

nick: "beczkapolska"        4562800